KURUMSAL

365 gün sürekli yaşayan 365 Alışveriş Merkezi’nde, 100’ü aşkın mağaza yer alıyor.

 

Rahat dolaşım ve ulaşım için oluşturulan yatay ve düşey giriş-çıkışlar, 365’te alışverişe ayrılan vaktin verimli bir şekilde kullanılmasını sağlıyor. Bu mimari düzen sayesinde mağazalar arası geçişler kolaylaşıyor ve ziyaretçiler sadece ihtiyaçlarına yönelik alışveriş yapılabilme imkanına kavuşuyor. Kategorik olarak ayrılmış mağaza karması, kolay & rahat alışverişin de kapılarını aralıyor.

 

Gündelik hayatı kolaylaştıran ve aile-çocuk kavramını ön plana çıkartarak farklı etkinliklerle yılın 365 günü canlı kalması hedeflenen 365 AVM’de; Migros, Mango, ve LCW gibi markalar haricinde, English Home’dan D&R’a kadar onlarca ulusal ve uluslararası mağazayı bulmak mümkün. Dış cephesi tamamen camdan yapılmış, gün ışığından ve manzaradan maksimum derecede fayda sağlanabilecek ferah yemek alanı ile ziyaretçilerine keyifli bir lezzet molası sunuyor. Kahve Dünyası Türk kahvesi başta olmak üzere geleneksel ve çağdaş birçok kahve çeşidini mağazalarında misafirlerinin beğenisine sunuyor.


365 Keyfe Özel Alışveriş Merkezi Ankaralılar’ın alışveriş kültürüne farklı bir soluk getirmeye ve şehrin gözde buluşma mekanı olmaya devam ediyor.

  

Çevre Politikamız:

Faaliyetlerimizi Çevre yasa ve yönetmeliklerine uygun olarak sürdüreceğiz.

Faaliyetlerimizden kaynaklanan çevre etkilerini yeni teknoloji ve kaynakların kullanılması sureti ile sürekli olarak azaltacağız.

Enerji ve çevre arasındaki verimli kullanımı sürekli olarak özendireceğiz ve bu konuda müspet ve çağa uygun adımlar atacağız.

Endüstriyel programlarımızda yaşam döngüsünü dikkate alacak ve enerji ve hammadde tüketimini en aza indireceğiz.

Çevrenin korunmasına ilişkin denetimlerimizi sürekli olarak yapacağız.

Katı atıkların azaltılması ve geri dönüştürülmesi için atık yönetim sistemleri oluşturacağız ve uygulamaya koyduğumuz yerlerde müşterilerimize ve topluma yardımcı olacağız.

Müşterilerimizin yaptığımız işin doğasından kaynaklanan emisyon değerlerine maruzu yet sınırını yasaların belirlemiş olduğu asgari şartların altında tutmayı ve sürekli olarak azaltmayı hedefliyoruz.

Çevre Yönetimi ile ilgili hususlarda toplum ve yasal kuruluşlarla sürekli iletişim halinde olacağız.

Bu çevre taahhüdü kuruluşlarımıza ve çalışanlarımıza ve en önemlisi esas var olma nedenimiz olan müşterilerimize sürekli olarak duyurulacak ve sürekli iyileştirme taahhüdü ile yıl boyunca uygulanacaktır.

Yönetim Kadrosu

Esat Aydın

AVM Müdürü

İrfan Aytekin

AVM Koordinasyon Sorumlusu

Işıl Alaçam

AVM Yönetimi Asistanı

TEPE EMLAK YATIRIM İNŞAAT VE TİCARET A.Ş.

1996 yılında faaliyetlerine başlayan Tepe Emlak Yatırım İnşaat ve Ticaret A.Ş., Bilkent Holding'in önde gelen şirketleri arasında yer almaktadır.

Tepe Emlak Yatırım İnşaat ve Ticaret A.Ş.; Metro AG ve Carrefour gibi Avrupa'nın tanınmış şirketleri ile işbirliği yaparak Türkiye'nin değişik bölgelerinde alışveriş merkezleri yatırımlarına imza atmıştır.


Gerçekleştirdiği her bir projeyle sağladığı istihdam ve ülkemize çektiği yabancı sermaye aracılığıyla ülke ekonomisine katkıda bulunan Tepe Emlak Yatırım’ın faaliyetleri arasında;


-     Kiralama;

- Hedef Bölge Analizi

- Kira Analiz Çalışması

- Kiralama Senaryosu

- Potansiyel Kiracıların Belirlenmesi

- Potansiyel Kiracı Görüşmeleri

- Kiralama Sözleşmesi Hazırlanması

 

-    Yatırım Proje ve Planlama Danışmanlığı

            -Mimari Konsept Analizi

            -Pazar Analizi

            -Fizibilite ve Raporlama

            -Pazar Araştırması

 

-    AVM ve Mülk Yönetimi

            -İşletme Planı ve Bütçe Hazırlanması

            -Organizasyon Şeması Oluşturulması

            -Görev Tanımlarının Oluşturulması

            -Raporlama ve Denetim Sürecinin Oluşturulması

            -Kiracı ve Müşteri İlişkileri Yönetimi

            -Pazarlama Stratejileri ve Yıllık Plan Oluşturulması

 

“Yaratıcı, keyifli mekanlarla yaşama değer katar”


Tepe Emlak'ın stratejik önceliği, işletmesini üstlendiği alışveriş merkezlerinin pazar paylarını korumak ve artırmaktır. Bu doğrultuda, alışveriş merkezlerinde müşterilere en iyi hizmeti sağlayabilmek için ulusal ve uluslararası birçok markaya da yer verilmiştir.


Bugüne kadar Türkiye genelinde 11 alışveriş merkezine ait toplam 1,5 milyon m² arazi, Tepe Emlak Yatırım İnşaat ve Ticaret A.Ş. tarafından geliştirilmiştir.  Tepe Emlak hali hazırda Bilkent Center, Bilkent Station, Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi, Tepe Prime Avenue’nu, Ahlatlıbel Atatürk Parkı ve 1 Nisan 2018 itibariyle 365 AVM’nin yönetimini gerçekleştirmekte ve son dönemde gerçekleştirilen bazı karma projelerin ticari alanları ile ilgili kiralama ve konsept danışmanlığı hizmetini vermektedir.